Igenis ki lehet sajtolni kártérítést a légitársaságoktól, csak nem szabad hagyni, hogy rögtön az első levéllel lerázzanak. Nem naiv ügyfél rátalált az EUclaim behajtócégre, ami pont az ilyen esetekre szakosodott. Sikerdíj fejében be is perelték a nevében a Wizzairt. Végül naiv ügyfél 128 eurót kapott kézhez a 250 eurós kártérítésből, ami ahhoz képest, hogy semmit nem kellett vele foglalkoznia, nem olyan rossz:
Hosszú évek óta használom a WizzAir légitársaságot London és Budapest között. Vegyesen vannak pozitív és negatív tapasztalataim is. Volt, hogy pontosan indult a gép, de az is megesett sokszor, hogy késett. Különösebben nem foglalkoztam vele, mert legtöbbször be tudta hozni a késést.
A legdurvább eset viszont 2013. október 18-án történt, amikor a délutáni (14:25) WizzAir járat több mint 5 órás késéssel indult London Luton reptérről. Én már előre tudtam, hogy lesz késés, mert meg szoktam nézni a bud.hu honlapon, hogy a Budapestről Londonba induló 12:20-as WizzAir gép időben indul-e, ugyanis ugyanaz a gép megy vissza. Kristálytisztán látszott, hogy több órányi késésre lehet majd számítani, de ezt természetesen a lutoni reptéren nem közölték azonnal. Tájékoztatást nem igazán kaptunk, csak a 6 font értékű kuponokat osztogatta a földi kiszolgáló személyzet.